KONST / Litografier / Färglitografi 12213066
nr 1221 3066
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 235/360. Motivet: 35x52 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:42:04
1.900 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann